15 czerwca 2016

Ogłoszenie konkursu na rzeźbę

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów uczelni artystycznych do udziału w konkursie na koncepcję abstrakcyjnej rzeźby z metalu wizualizującej ideę „Zderzenia” przy nabrzeżu Motławy w Gdańsku przed inwestycją Brabank Apartamenty.

Sama idea konkursu opiera się na miejscu, w którym stanie rzeźba. Brzeg Motławy jest przestrzenią zderzenia, zawieszenia i potencjału rozumianego w wielu wymiarach. Tam gdzie ląd styka się z rzeką, gdzie to co przemysłowe i hałaśliwe zderza się z tym, co bezpieczne i domowe, gdy dochodzi do zderzenia historycznego ze współczesnym oraz gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Nadesłane prace będzie oceniać jury w składzie: prof. Mariusz Białecki, Jarosław Kozakiewicz, dr inż. arch. Bazyli Domsta, Barbara Frydrych, Mieczysław Ciomek.

Nagrodą w konkursie jest 10 000 zł. Prace można nadsyłać do 26 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 sierpnia.

Patronem merytorycznym konkursu jest Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie: investkomfort.pl/rzezba/

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami