14 listopada 2017

Międzynarodowa nagroda dla Brabank Apartamenty

Inwestycja Brabank zwyciężyła w międzynarodowym konkursie International Property Awards 2017-2018. Osiedle zostało nagrodzone jako „Best Residential Development Poland”, zdobywając wysoką punktację oraz dodatkowe wyróżnienie „Five Star” i tym samym dołączyło do wąskiego grona najwyżej ocenianych laureatów w Europie.

Nagroda International Property Awards od ponad 20 lat jest uznawana za międzynarodowego Oscara w branży nieruchomości i architektury. W skład jury konkursu wchodzi ok. 70 wybitnych specjalistów z branży, którzy co roku dokładnie analizują projekty z całego świata. Przyznając wyróżnienia zwracają uwagę na szereg czynników decydujących o wyjątkowości inwestycji, m.in. jej lokalizację, założenia projektowe, aranżację wnętrz, a także zastosowane rozwiązania proekologiczne.

Brabank Apartamenty to już druga inwestycja w portfolio Invest Komfort, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. Nagrodę International Property Awards otrzymało wcześniej Nowe Orłowo w Gdyni. Zdobycie po raz drugi tego międzynarodowego wyróżnienia jest dla nas ważnym osiągnięciem i motywacją do tworzenia kolejnych wyjątkowych inwestycji na mapie Trójmiasta. Listę tegorocznych laureatów można znaleźć na stronie: www.propertyawards.net.

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami