29 czerwca 2017

Budowlany „Oscar” dla Brabanku

Inwestycja “Brabank Apartamenty”, została zwycięzcą w konkursie Budowa Roku 2016 w kategorii osiedli i budynków mieszkalnych o wartości powyżej 25 milionów zł.

Konkurs, uznawany za jeden z najważniejszych w branży, organizuje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy współpracy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Kapituła co roku otrzymuje dziesiątki zgłoszeń reprezentujących najlepsze osiągnięcia polskiego budownictwa, a nagrody główne w poszczególnych kategoriach oznaczają certyfikat najwyższej renomy.

Brabank Apartamenty, uhonorowany mianem “Budowy Roku 2016” to zespół mieszkalny usytuowany jest u zbiegu Motławy i kanału Raduni, w sąsiedztwie unikalnej bryły Muzeum Drugiej Wojny Światowej.

Jak się dowiadujemy, jury konkursu doceniło nie tylko urodę architektury zespołu mieszkaniowego stanowiącego pierwszy etap większego założenia inwestycyjnego, ale przede wszystkim jego walory konstrukcyjne, które musiały sprostać szczególnym wymogom otoczenia.

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami