8 czerwca 2016

Brabank perłą Pomorskiego Rendez-Vous

W ostatni piątek, podczas Pomorskiego Rendez Vous, ponad 800 gości z Polski i z zagranicy doświadczyło wielowymiarowości luksusu przejawiającego się w różnych dziedzinach życia. Ponad 50 firm zaprezentowało dobra doskonałej jakości z bogatą historią w tle, tworzonych z pasją i zamiłowaniem do perfekcji. Niebywałą atrakcją wydarzenia był przedpremierowy pokaz mieszczącej się po drugiej stronie Motławy inwestycji Brabank. Doradca Klienta rozpoczął niezwykłą podróż od przybliżenia gościom historii tego miejsca. Dawniej mieściła się tam stocznia remontowa, specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków. Następnie zwrócił uwagę na niezwykłą miedzianą elewację mieniącą się różnymi odcieniami w zależności od pory dnia i roku. Dlaczego miedź? Ten kolor idealnie nawiązuje do ceglanej kolorystyki Starego Miasta. Goście weszli do budynku przez reprezentacyjny hol z recepcją, którego widok utwierdził ich w przekonaniu, że Invest Komfort przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości wykonania i precyzji wykończenia. Największym zaskoczeniem okazało się pierwsze piętro, które pełni funkcję rekreacyjną, nie jest oszklone, a mostki łączące budynki pozwolą na integrację mieszkańców. Można tam spacerować, biegać, a nawet uczyć najmłodszych jazdy na rowerze. Uwieńczeniem wycieczki był zapierający dech w piersiach wręcz pocztówkowy widok na najważniejsze symbole Gdańska.

Po powrocie jachtem na Ołowiankę goście mogli jeszcze porozmawiać z naszymi pracownikami na specjalnie przygotowanym stoisku. A także dokładnie przyjrzeć się makiecie inwestycji, wybierając najlepszy apartament dla siebie.

fot. Karol Kacperski/Magazyn Prestiż

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami