17 października 2018

Brabank laureatem konkursu na Najlepszą Gdańską Realizację Architektoniczną

Prestiżowe nagrody i wyróżnienia za najlepsze gdańskie realizacje architektoniczne przyznawane są wspólnie przez Prezydenta Miasta Gdańsk oraz oddział Wybrzeże Stowarzyszenia Architektów Polskich. Nagrodzona inwestycja – Brabank Apartamenty to jedyna realizacja deweloperska, która otrzymała nagrodę główną w roku 2018.

Nagroda przyznawana jest co dwa lata przez sześcioosobową Kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta oraz SARP Oddział Wybrzeże. Celem konkursu jest promocja gdańskiej architektury i projektów, mogących stanowić wyznacznik jakościowy dla nowych inwestycji budowlanych w Gdańsku.

W tegorocznej edycji utrzymano formułę nagradzania “szczególnych wartości architektonicznych dla przestrzeni publicznej”. Inwestycja powstała na dawnych i zapomnianych terenach, które nie tylko zostały zrewitalizowane,  ale również nadały nową tożsamość tej części Gdańska. Przywróciły dawną świetność terenom wokół ulicy Wałowej i wyznaczyły nowy kierunek rozwoju miasta, które w naturalny sposób od wieków  zmierza w kierunku Motławy.

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami