18 października 2017

Brabank jedną z atrakcji Open House Gdańsk

W weekend 21 – 22 października br. odbędzie się I edycja gdańskiej odsłony międzynarodowego Festiwalu Architektury Open House. Organizatorzy przygotowali kilkadziesiąt lokalizacji publicznych i prywatnych do dyspozycji zwiedzających. Invest Komfort, który jest mecenasem wydarzenia zaprosi mieszkańców Trójmiasta do wnętrz Brabank Apartamenty.

Brabank Apartamenty to prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy położony w samym sercu Gdańska, u zbiegu Motławy i Kanału Raduni. Za odważny projekt inwestycji odpowiadają architekci Bazyli Domsta i Jacek Droszcz ze Studia Kwadrat. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się z bliska oryginalnym rozwiązaniom architektonicznym, które pozwoliły wkomponować nowoczesne osiedle
w historyczną część miasta. Jedną z atrakcji będzie też wejście na otwartą przestrzeń wspólną osiedla, z której roztaczają się malownicze widoki na Gdańsk i Motławę.

Osiedle będzie można zwiedzać przez dwa dni festiwalu. Wycieczki rozpoczynają się w godzinach 10:00, 12:00 oraz 14:00. Obowiązują zapisy na stronie www.ohgdansk.org.

Firma Invest Komfort istnieje na rynku nieruchomości już od 1995 roku. Spółka skupia swoją działalność w Trójmieście i okolicach, specjalizując się w realizacjach inwestycji położonych w prestiżowych lokalizacjach.Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalną architekturą harmonijnie wkomponowaną w otoczenie przyrodnicze i zabudowę miejską. Dowiedz się więcej.

Wybrane inwestycje

Zainteresowany inwestycją?

Skontaktuj się z Naszymi doradcami